Озеленення та благоустрій

озеленение и благоустройство территорий

Для того, щоб Ваш сад став однією з привабливих ділянок в окрузі, треба постаратися. Для цього над ним працюють не лише професіонали, але і сам властник. Спершу проводяться підготовчі роботи по прибиранню території, очищення від сміття, старої трави, обробка ділянки від бур’янів, внесення добрив. Обмовляються можливі архітектурні будівлі: альтанки, каміни, басейни, дитячі майданчики, розробляється проект, та тільки потім починається повний комплекс робіт по озелененню присадибної ділянки.

Дуже важливо також розібратися, як правильно доглядати за своїм садом: внесення добрив і полив, відхід за деревами, кущами та квітами. Ціна робіт з озеленення територій ви можете дізнатись зателефонувавши на наш номер, вказаний у розділі «Контакти».

Важливо знати, що Ви економите свій час та нерви, довіряючи фахівцям свою ділянку. Ми готові Вам надати послуги з озеленення території біля будинку, ландшафтного озеленення подвір’я або котеджу, надаємо повний спектр рекомендацій по обслуговуванню рулонного газону та автоматичного поливу, вирощування рослин та кущів. Команда Green – Yard гарантує високу якість свого матеріалу, та сто процентну приживлюваність. Наша бригада надає послуги озелення в таких регіонах як Львів, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, та інших Західних регіонах.

Прайс