Автоматичний полив

У наш час власники усіх присадибних і дачних ділянок цікавить питання, як правильно здійснювати автономний полив газону.

Вихід з такої ситуації – автоматизована система поливу, яка дає гарантію того, що рослини і газон отримають стільки води, скільки необхідно. Автоматичний полив є найефективнішим, сучаснішим методом поливу рослин. Правильно підібраний полив може гарантувати бездоганну якість Ваших насаджень.

Ми знаємо, що газону потрібний додатковий догляд, особливо якщо Ви тільки що посіяли траву або нещодавно постелили його. При слабкому поливі газон згорає під променями сонця, тому треба досить в міру його заливати. Пожовтіння, і поява плям на ділянці газону є причиною багатьох хвороб ґрунту. Дуже важливим доказом на користь системи автополиву є той факт, що полив здійснюється якісно і рівномірно, а також зводить до мінімуму витрату води.

Важлива особливість автоматичної системи краплинного полива газону – забезпечити регулярний режим поливу. При поливі газонної трави, грунт повинен зволожитися приблизно на глибину 10 см. При активному зростанні, газону потрібна стрижка, а також внесення добрив. Зрошувальна система, завдяки краплям, які потрапляють на рослини і грунт попереджають появу повітронепроникної кірочки на ґрунті і тим самим на усій ділянці забезпечується якісний полив.

Взимку устаткування, не демонтується. Дуже важливо щорічно здійснювати декілька речей щоб уникнути поломки автополиву.

  1. Запустити Вашу систему автополиву після зимової консервації.
  2. Перед настанням холодної погоди, провести продування трубопроводів стислим повітрям.

Таким чином, установка системи автоматичного поливу є запорукою красивого і здорового ландшафту, Ви отримаєте незабутні враження від прекрасного відпочинку серед свого квітучого саду.

Наші фахівці, професіонали своєї справи, допоможуть Вам:

  • спроектувати автоматичний полив у Львові, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку та інших містах Західної України;
  • підібрати устаткування, зробити його доставку, провести монтаж системи, зробити обслуговування;
  • надати усі рекомендації по монтажу, налаштування, а також вартість автоматизованої системи поливу рослин.

Ми також хочемо запропонувати Вам на розгляд устаткування і комплектуючі для автоматичної системи краплинного поливу газону з цінами торгової марки Rain Bird :

система автоматического полива